Wakacyjny kurs językowy dla studentów

wakacyjny kurs językowy dla studentów

Wakacyjny kurs językowy- zrealizuj swoje marzenia z Ling King!

Czy kiedykolwiek marzyłeś o studiach za granicą, ale bariera językowa cię powstrzymuje? Czy czujesz, że język angielski na uczelni jest zbyt skomplikowany, zbyt wymagający? A może chciałbyś wykorzystać letnie wakacje na podszkolenie swojego języka obcego? Jeśli na którekolwiek z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, to mamy coś dla Ciebie. Przygotowaliśmy specjalny letni kurs językowy dla studentów!

Skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty wakacyjnego kursu

Zapraszamy Cię do skorzystania z naszej wyjątkowej oferty – wakacyjny kurs dla studentów w szkole językowej Ling King! Nasz kurs jest stworzony właśnie dla Ciebie, jeśli masz zaległości do nadrobienia. Jest też idealny, jeśli chcesz przygotować się do wyjazdu na wymianę studencką. Proponujemy Ci osobiste podejście do nauki – indywidualne lekcje języka angielskiego lub niemieckiego z doświadczonym lektorem. Nasi nauczyciele dostosują program do Twojego poziomu, celów i osobistych preferencji.

Wybierz dogodny dla siebie termin i formę zajęć

Nasz letni kurs językowy dla studentów odbywa się w lipcu i sierpniu. Możesz wybrać dogodny dla siebie termin oraz formę zajęć – online lub stacjonarnie. Możliwości są niemal nieograniczone, a wszystko zależy od Twojej decyzji. Wybierz spośród czterech pakietów i zaplanuj z nami wakacje.

Zapisz się na wakacyjny kurs językowy dla studentów już dziś!

Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Zgłoś się już dziś, aby rozpocząć swoją podróż do świata płynnej komunikacji i pewności siebie. Cokolwiek planujesz, Ling King jest tutaj, aby pomóc Ci osiągnąć to, o czym zawsze marzyłeś. Wypełnij formularz zgłoszeniowy na naszej stronie internetowej i skorzystaj z atrakcyjnej ceny i gwarancji satysfakcji.

Odwiedź nas na mediach społecznościowych

A jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi aktualnościami, ofertami specjalnymi i ciekawymi materiałami edukacyjnymi, śledź nas na mediach społecznościowych. Znajdziesz nas na Facebooku i Instagramie. Tam będziesz mógł obejrzeć filmy z naszych zajęć, przeczytać opinie naszych uczniów i rodziców oraz zadawać pytania i wymieniać się doświadczeniami. Dołącz do naszej społeczności Ling King i odkryj radość z nauki języka angielskiego!

Call Now ButtonZadzwoń teraz!