O nas


Języki obce i kraje anglojęzyczne wiążą się nie tylko z naszym wykształceniem i doświadczeniem zawodowym, ale również wieloletnią pasją. Z tej pasji wyrosła nasza Szkoła Językowa Ling King, która ciągle się rozwija i powiększa o nowych nauczycieli z pasją. Prowadzimy kursy językowe w Bydgoszczy, Białych Błotach i okolicach od 2008 roku i cały czas rozwijamy nasze umiejętności i metody. Przez ten czas stworzyliśmy swoją aplikację do nauki oraz interaktywny słownik online.


Stworzona przez nas interaktywna aplikacja sprawia, że nauka staje się szybsza i bardziej efektywna


Regularnie odwiedzamy różne kraje anglojęzyczne


Język to “żywy organizm”, który cały czas się zmienia, więc nie poprzestajemy w ciągłym poszukiwaniu, żeby lepiej zgłębić jego tajniki. Z tyloma różnymi kulturami oraz fascynującymi odmianami i akcentami język angielski nieustannie ewoluuje i nigdy nie przestaje zaskakiwać. Dlatego też, regularnie odwiedzamy różne kraje anglojęzyczne od Stanów Zjednoczonych poprzez Wielką Brytanię po Kanadę czy Jamajkę aby być na bieżąco z językiem, którego uczymy.


Komunikacja i dobra zabawa


Staramy się przekazać nasze doświadczenie językowe oraz kulturowe, aby prowadzone przez nas zajęcia były dla naszych Słuchaczy interesujące i przyjemne. Praca w małych grupach pozwala nam dostosować się do indywidualnych potrzeb uczniów. Oprócz oparcia naszych kursów o sprawdzone metody, wprowadzamy również nowe, atrakcyjne i urozmaicone scenariusze zajęć. Gry językowe i aktualne tematy lekcji konwersacji angażują uczestników w aktywne uczestnictwo, komunikację i dobrą zabawę.


Zanurzenie w języku i ćwiczenie wymowy w aplikacji


Dzięki temu, że kursanci mają dostęp do aplikacji 24/7, mogą utrwalać materiał poznany podczas lekcji w dowolnym miejscu oraz momencie. Sprawia to, że mają regularny kontakt z językiem, a nauka staje się szybsza i bardziej efektywna. Indywidualnie dostosowane lekcje pozwalają Kursantom na doskonalenie najważniejszych dla nich umiejętności, takie jak słuchanie czy mówienie w dostosowanym do siebie tempie.


Chcecie poznać ciekawostki dotyczące nauki języków oraz zglebić tajniki języka angielskiego? Zapraszamy na nasz fanpage na Facebooku i Instagramie oraz do dołączenia do naszych kursów angielskiego i niemieckiego w Bydgoszczy, Białych Błotach oraz online😊

Znajdź nas na facebooku

Znajdź nas na instagramie

Zapisz się na kurs!

📞 793 397 333

📧biuro@lingking.pl


Ling King Szkoła Językowa Bydgoszcz


Ling King – Szkoła językowa Bydgoszcz, Ugory 2/10, 1 piętro (koło apteki)

tel: 793 397 333, e-mail: biuro@lingking.pl


Ling King Szkoła Językowa Białe Błota

Ling King – Szkoła językowa Białe Błota, Barycka 37E, 1 piętro (koło apteki)

tel: 793 397 333, e-mail: biuro@lingking.pl


Call Now ButtonZadzwoń teraz!