Ceny

Rodzaj kursuKoszt miesięczny Koszt kursu (10 miesięcy)
Kurs standardowy (2x 45min tygodniowo w grupie do 6 osób)149 zł1490zł
Kurs standardowy dla dorosłych (1x 90 minut tygodniowo w grupie do 8 osób)149zł1490zł
Konwersacje z native speakerem z USA (1x 45min tygodniowo w grupie do 6 osób)109zł1099zł
Konwersacje z native speakerem z USA dla dorosłych (1x 45min tygodniowo w grupie do 8 osób)109zł1099zł
Kurs przygotowawczy do egzaminu ósmoklasisty (2x 45min tygodniowo w grupie do 6 osób)149 zł1490zł
Kurs przygotowawczy do matury (1x 90min tygodniowo w grupie do 6 osób)149zł1490zł
Kursy indywidualne/w parachCena za lekcję

Koszt kursu

 

 

Lekcja w parze (60 min)55zł za osobęW zależności od ilości godzin
Lekcja w parze (45 min)45zł za osobęW zależności od ilości godzin
Lekcja indywidualna (60min)85złW zależności od ilości godzin
Lekcja indywidualna (45min)65złW zależności od ilości godzin
Lekcja indywidualna z native speakerem z USA (45 min)109złW zależności od ilości godzin
Intensywny kurs indywidualny w godzinach przedpołudniowych (co najmniej 2x 90min tygodniowo)75zł/60minW zależności od ilości godzin