Oddział Białe Błota


Ling King Szkoła Językowa Białe Błota


Gdzie jesteśmy i kogo uczymy?

happy students

Na nasze kursy i lekcje w Białych Błotach zapraszamy wszystkie grupy wiekowe: dzieci, młodzież oraz dorosłych. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani lektorzy z doświadczeniem w prowadzeniu zajęć stacjonarnych i zdalnych z dziećmi oraz znajomością metodyki nauczania. Ling King Szkoła językowa Białe Błota – zapraszamy na zajęcia!


Jak uczymy?

classroom

Nauka angielskiego i niemieckiego na naszych zajęciach w jest łatwa, przyjemna i skuteczna, dzięki temu, że skupiamy się na praktycznych umiejętnościach komunikacji w języku obcym oraz korzystamy z autentycznych i interaktywnych materiałów.


„Zanurzenie” w języku

szkoła językowa białe błota

Nauka angielskiego nie musi kojarzyć się ze szkolnymi lekcjami. Dlatego też już wchodząc po schodach przywitają naszych uczniów kolorowe angielskie wyrażenia używane w codziennej konwersacji. Nasze wypełnione autentycznymi materiałami sale tematyczne przeniosą naszych uczniów do Londynu, Arizony czy Nowego Jorku, a czekając na zajęcia można obejrzeć galerię zdjęć z krajów anglojęzycznych oraz wielobarwne infografiki z angielskim słownictwem. W ten sposób zdobywanie wiedzy staje się dla ucznia przygodą, która pozwala odwiedzić i poznać różne ciekawe miejsca.


Autentyczne materiały

szkoła językowa białe błota

Nasze sale wypełnione są autentycznymi materiałami, więc przeniosą naszych uczniów do świata krajów anglojęzycznych np. Londynu czy Nowego Jorku. W ten sposób zdobywanie wiedzy staje się przygodą, która zabiera ucznia w różne ciekawe miejsca i jeszcze bardziej motywuje do nauki.


Grupy dobrane wiekiem oraz poziomem

szkoła językowa białe błota

Nawet najciekawsze zajęcia mogą nie przynieść oczekiwanego skutku, jeśli uczeń nie jest w odpowiedniej dla siebie grupie. W wielu szkołach językowych grupy są łączone z kilku roczników, przez co uczniowie są często niedobrani poziomem języka czy rozwoju emocjonalnego. Nasze grupy dzielone są na poziomy wiekowe (4, 5 klasa itp.) oraz stopnie zaawansowania i umiejętności, dzięki czemu dzieci dobrze ze sobą pracuję, a zajęcia zyskują jeszcze lepszą dynamikę i dają większe efekty.


Efektywna nauka (i zabawa)

happy students

Pracujemy w oparciu o materiały opracowane na bazie wieloletniego doświadczenia w nauczaniu języków oraz pracy z uczniami, które są zaadaptowane do formy gier i zabaw. Dużo szybciej (i o ile przyjemniej!) uczymy się, kiedy jest to dla nas dobrą zabawą. Dlatego też staramy się unikać nudnych ćwiczeń, przedstawiając omawiany materiał w postaci interaktywnych zadań i gier, angażujących uczestników w zabawy, komunikację a nawet sportową rywalizację, które zachęcą do aktywnego udziału w zajęciach i pomogą w utrwaleniu wiedzy.


Małe grupy

happy students

Praca w małych grupach pozwala na poświęcenie większej uwagi każdemu uczestnikowi, pozwalając zarazem zachować dynamikę zajęć w grupie. Z naszego doświadczenia taka właśnie nauka jest najbardziej efektywna i przyjemna, szczególnie u dzieci. Pozwala ona na uzyskanie optymalnej dynamiki zajęć, ćwiczenie realnych i zróżnicowanych sytuacji językowych, mobilizuje do komunikowania się w po angielsku oraz pomaga budować relacje z rówieśnikami.


Maksymalna efektywność dzięki aplikacji

happy students

Każdy uczeń oraz rodzic uzyskuje dostęp 24/7 do naszej łatwej w obsłudze dedykowanej aplikacji, w której można ćwiczyć i utrwalać materiał z lekcji w formie interaktywnych ćwiczeń, oraz interaktywnego słownika, który przeczyta słowa czy zdania i utrwali poprawna wymowę. Ćwiczenia wzbogacone są o wysokiej jakości zdjęcia i obrazki oraz zadania ze słuchu lub mówienia. Z aplikacji można wygodnie korzystać na komputerze, laptopie oraz telefonie komórkowym co sprawia, że jest dostępna w każdym miejscu i o każdej porze. Już 5min nauki dziennie wystarcza by uzyskać optymalne rezultaty i sprawia, ze zadania domowe stają się niepotrzebne.


Ling King Szkoła Językowa Białe Błota


  • Czy chcesz, żeby Twoje dziecko odkryło w sobie radość z nauki języków obcych i nie miało problemów z komunikacją?
  •  Czy zależy Ci na rozwijaniu i doskonaleniu umiejętności komunikacji?
  •  Czy chcesz mieć pewność, że poradzi sobie z językowymi wyzwaniami, które napotka?
  • A może chcesz odkurzyć swój angielski lub przygotować się do egzaminu?

Jeśli tak, to świetnie, bo jesteśmy w stanie w tym pomóc!

Znajdź nas na facebooku

Ling King – Szkoła językowa Białe Błota, Barycka 37E, 1 piętro (koło apteki)


tel: 793 397 333, e-mail: biuro@lingking.pl

Szkoła Językowa Ling King – Angielski Białe Błota. Zapraszamy na zajęcia w Centrum Języków Obcych w gminie Białe Błota. Ling King – lekcje angielskiego dla dzieci Białe Błota. Prowadzimy zajęcia dla dzieci, młodzieży jak również dorosłych. Kursy językowe, korepetycje. Większość naszych uczniów stanowią mieszkańcy miejscowości i gminy Białe Błota. Mamy tez uczniów z miejscowości takich jak: Ciele, Murowaniec, Lipniki, Kruszyn, Przyłęki. Jednak przyjeżdżają do nas również uczniowie z Bydgoszczy i innych okolicznych miejscowości. Uczymy wszystkie grupy wiekowe więc zapraszamy wszystkich chętnych od przedszkolaka do osób w kwiecie wieku pragnących trenować pamięć i rozwijać umiejętności językowe. Uczymy przez zabawę i interaktywnie, dlatego też nauka staje się przyjemnością. Nasi kursanci korzystają z interaktywnej aplikacji ułatwiającej zapamiętywanie. Dzięki temu nauka staje się szybsza i bardziej efektywna oraz w rezultacie również trwalsza.

Call Now ButtonZadzwoń teraz!