Oddział Białe Błota

angielski Bydgoszcz

Chcesz przetestować swój poziom? Wypełnij bezpłatny test poziomujący tutaj!

Szkoła Językowa Białe Błota Ling King – Lekcje dostosowane do Twoich potrzeb!

Oferujemy kursy z różnych dziedzin, takich jak:

• Angielski dla dzieci
• Angielski dla dorosłych
• Kursy grupowe i indywidualne
• Konwersacje
• Angielski biznesowy
• Angielski od podstaw
• Angielski do pracy
• Intensywny kurs angielskiego
• Angielski na wakacje

angielski Bydgoszcz

Szkoła Językowa Ling King mieści się w Białych Błotach przy ulicy Baryckiej 37E. Nasz drugi oddział jest w Bydgoszczy przy ulicy Ugory 2/10.

U nas nauka angielskiego jest łatwa, przyjemna i skuteczna, dzięki temu, że skupiamy się na praktycznych umiejętnościach komunikacji oraz korzystamy z interaktywnych materiałów.

Oprócz zajęć z lektorem kursanci mają dodatkowo nielimitowany dostęp do aplikacji do nauki, w której dowolnej chwili mogą utrwalać poznawany materiał.

szkoła językowa białe błota

Na nasze kursy i lekcje zapraszamy wszystkie grupy wiekowe: dzieci, młodzież oraz dorosłych. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani lektorzy z doświadczeniem w prowadzeniu zajęć stacjonarnych i zdalnych z dziećmi oraz znajomością metodyki nauczania. Ling King – Szkoła Językowa Białe Błota – zapraszamy na zajęcia!


Opinie naszych kursantów:

Bardzo miło, profesjonalnie i w dobrej cenie. Nic dodać, nic ująć. Serdecznie polecam. Krzysztof

Profesjonalne podejście i przemili nauczyciele. Polecam! Ewelina

Gorąco polecam! Nauczą nawet najbardziej opornych! Roksana

Maksymalizacja komunikacji podczas zajęć z lektorem

szkoła językowa Bydgoszcz

Trudno jest prowadzić konwersację kiedy nie wiemy w jaki sposób coś powiedzieć. Jednak lekcję z lektorem można wykorzystać lepiej niż ćwiczenie słówek. Kurs składa się z zajęć z lektorem oraz indywidualnie dostosowanych lekcji w aplikacji. Nowy materiał uczeń może ćwiczyć w swoim tempie w aplikacji a spotkanie z lektorem na żywo skupia się na komunikacji.


Szkoła Językowa Białe Błota- Z nami zaczniesz mówić!

Chcesz przetestować swój poziom? Wypełnij bezpłatny test poziomujący tutaj!

„Zanurzenie” w języku

Nauka angielskiego nie musi być jak lekcja. Nasze centrum Ling King Szkoła Językowa Białe Błota zostało zaprojektowane mając na celu wzbudzenie zainteresowania angielskim oraz krajami anglojęzycznymi.

Dlatego też już w korytarzu kursanci otoczeni są słówkami, autentycznymi materiałami i kolorowymi grafikami, dzięki czemu “zanurzają się” w nowym języku.


Nowatorska aplikacja

W naszej aplikacji kursant osłuchuje się z naturalnymi wypowiedziami i utrwala je, zapamiętując całe fragmenty, dzięki czemu w końcu zaczyna “myśleć po angielsku“. Uczniowie poznają słownictwo na podstawie kontekstu i obrazu, dokładnie tak jak uczyli się swojego języka ojczystego.

Szkoła Językowa Białe Błota – Praktyczna nauka!

angielski Bydgoszcz

Szybka i trwała nauka dzięki aplikacji

Dzięki temu, że każde słowo oprócz tłumaczenia też ma przypisany obrazek, proste zdanie oraz nagranie, podczas nauki nasz mózg jest w stanie stworzyć 6x więcej skojarzeń niż podczas nauki słówko – tłumaczenie. Sprawia to, że nauka nie tylko staje się dużo szybsza, ale również trwała.

szkoła językowa Bydgoszcz

Lekcje grupowe czy indywidualne?

szkoła językowa Bydgoszcz
Lekcja indywidualna

Podczas lekcji indywidualnej lektor może całą swoją uwagę poświęcić kursantowi i skupić się na tym co jest dla niego najważniejsze. W ten sposób czas lekcji można wykorzystać na to co jest najważniejsze dla ucznia. Czy będzie to przełamanie bariery mówienia, czy osiągnięcie płynności komunikacji, a może osiągnięcie kolejnego poziomu znajomości języka.

Pracujemy w małych grupach ponieważ umożliwia to poświęcenie większej uwagi każdemu uczestnikowi, pozwalając zarazem zachować dynamikę zajęć w grupie i odtworzyć realne i zróżnicowane sytuacje językowe, co mobilizuje do komunikowania się w po angielsku oraz pomaga przełamać barierę mówienia.

angielski Bydgoszcz
Lekcja grupowa

Już dziś zrób pierwszy krok i wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą!

Szkoła Językowa Białe Błota – Zapisz się już dziś!


Małe grupy

szkoła językowa Bydgoszcz

Pracujemy w małych grupach ponieważ pozwala to na poświęcenie większej uwagi każdemu uczestnikowi, pozwalając zarazem zachować dynamikę zajęć w grupie.

Z naszego doświadczenia taka właśnie nauka jest najbardziej efektywna i przyjemna. Dzięki temu możemy uzyskać optymalną dynamikę zajęć, ćwiczenie realnych i zróżnicowanych sytuacji językowych.


Chcesz przetestować swój poziom? Wypełnij bezpłatny test poziomujący tutaj!

Szkoła Językowa Białe Błota – Ling King


  • Czy chcesz, żeby Twoje dziecko odkryło w sobie radość z nauki języków obcych i nie miało problemów z komunikacją?
  •  Czy zależy Ci na rozwijaniu i doskonaleniu umiejętności komunikacji?
  •  Czy chcesz mieć pewność, że poradzi sobie z językowymi wyzwaniami, które napotka?

Jeśli tak, to świetnie, bo jesteśmy w stanie w tym pomóc!

Znajdź nas na facebooku

Zapisy już trwają!


Ling King – Szkoła językowa Białe Błota

Barycka 37E, 1 piętro (koło apteki)

tel: 793 397 333, e-mail: biuro@lingking.pl

Zapisz się na kurs już dziś!


tel: 793 397 333, e-mail: biuro@lingking.pl

Ling King – Szkoła Językowa Białe Błota. Zapraszamy na zajęcia w Centrum Języków Obcych w gminie Białe Błota. Ling King – lekcje angielskiego dla dzieci Białe Błota. Prowadzimy zajęcia dla dzieci, młodzieży jak również dorosłych. Kursy językowe, korepetycje. Większość naszych uczniów stanowią mieszkańcy miejscowości i gminy Białe Błota. Mamy tez uczniów z miejscowości takich jak: Ciele, Murowaniec, Lipniki, Kruszyn, Przyłęki.

Jednak przyjeżdżają do nas również uczniowie z Bydgoszczy i innych okolicznych miejscowości. Uczymy wszystkie grupy wiekowe więc zapraszamy wszystkich chętnych od przedszkolaka do osób w kwiecie wieku pragnących trenować pamięć i rozwijać umiejętności językowe. Uczymy przez zabawę i interaktywnie, dlatego też nauka staje się przyjemnością. Nasi kursanci korzystają z interaktywnej aplikacji ułatwiającej zapamiętywanie. Dzięki temu nauka staje się szybsza i bardziej efektywna oraz w rezultacie również trwalsza.

Call Now ButtonZadzwoń teraz!