Angielski online – kursy NEXT LEVEL

Indywidualny kurs angielskiego online dopasowany do Ciebie!

Angielski online- lekcja indywidualna w 100% dostosowana do potrzeb kursanta

Nasi lektorzy to profesjonaliści, którzy doskonale znają język angielski, ale także potrafią w przystępny i zrozumiały sposób wytłumaczyć nawet najbardziej skomplikowane zagadnienia językowe. Ponadto, na lekcjach indywidualnych w 100% dostosujemy się do potrzeb i poziomu ucznia, aby zapewnić mu maksymalny progres i satysfakcję.

angielski online

Podczas lekcji indywidualnej lektor może całą swoją uwagę poświęcić kursantowi i skupić się na tym co jest dla niego najważniejsze. W ten sposób czas lekcji można wykorzystać na to co jest najważniejsze dla ucznia. Czy będzie to przełamanie bariery mówienia, czy osiągnięcie płynności komunikacji, a może osiągnięcie kolejnego poziomu znajomości języka.

Lekcje indywidualne online to dobry wybór niezależnie od wieku

Zapisz się na bezpłatną lekcję próbną!

Maksymalizacja komunikacji podczas zajęć z lektorem

Trudno jest prowadzić konwersację kiedy brakuje nam słówek albo nie wiemy w jaki sposób powinniśmy coś powiedzieć. Jednak lekcję z lektorem można wykorzystać lepiej niż na przypominanie słownictwa. Dzięki temu, że kurs składa się z zajęć jeden na jeden z lektorem oraz indywidualnie dostosowanych lekcji online w aplikacji, słownictwo, rozumienie czytania i wymowę uczeń może ćwiczyć w swoim tempie i poświęcić na to tyle czasu ile potrzebuje. Natomiast czas spędzony z lektorem na żywo jest w maksymalnym stopniu poświęcony na komunikację i zdobywanie nowych umiejętności.

Optymalny czas trwania lekcji

W nauce języków obcych niezwykle ważne jest znalezienie równowagi pomiędzy czasem nauki a częstotliwością, która jest kluczem do sukcesu. Bowiem komunikacja w języku, który nie jest naszym ojczystym jest niezwykłym wysiłkiem umysłowym, który wymaga regularnego wysiłku i powtórek. Dlatego lekcja z lektorem trwa 35 minut co stanowi optymalny czas, w którym możemy pracować w skupieniu na najwyższych obrotach. Po zajęciach jeden na jeden, lektor udostępnia kursantowi indywidualnie dla niego przygotowaną lekcję w aplikacji, która jest spójna z materiałem omawianym na zajęciach. Uczeń ma do tych materiałów dostęp 24/7 i w dowolnym momencie może do niej wracać, aż opanuje dany materiał. Może się uczyć w każdej chwili, w domu, w pracy, samochodzie i na urządzeniu, na którym pracuje mu się najwygodniej czy jest to laptop, tablet, czy smartfon.

“Zanurzenie w języku”

Swoim językiem ojczystym posługujemy się średnio 14-16 godzin na dobę, każdego dnia 365 dni w roku. Więc trudno się dziwić, że osiągnięcie biegłości w języku obcym jest trudnym zadaniem, ponieważ jest do tego potrzebne abyśmy byli tym językiem otoczeni. Jest to naturalny sposób przyswajania języka – poprzez osłuchanie się z różnego rodzaju komunikatami, a niekoniecznie przez zapamiętywanie regułek. Z pomocą przychodzi nasza aplikacja, w której kursant osłuchuje się z naturalnymi wypowiedziami i utrwala je, zapamiętując całe fragmenty, dzięki czemu w końcu zaczyna “myśleć po angielsku”. Uczniowie poznają słownictwo na podstawie kontekstu i obrazu, dokładnie tak jak uczyli się swojego języka ojczystego.

Zapisz się na bezpłatną lekcję próbną!

Szybka i trwała nauka dzięki aplikacji

Dzięki temu, że każde słowo oprócz tłumaczenia też ma przypisany obrazek, proste zdanie oraz nagranie, podczas nauki nasz mózg jest w stanie stworzyć 6x więcej skojarzeń niż podczas nauki słówko – tłumaczenie. Sprawia to, że nauka nie tylko staje się dużo szybsza, ale również trwała. Pomaga to również uwolnić się od ciągłego tłumaczenia na język ojczysty i zacząć “myśleć po angielsku.

Nauka z każdego miejsca i w komfortowych warunkach

Lekce odbywają się online, co przekłada się na zwiększenie komfortu nauki dla ucznia. Lekcję może spędzić siedząc w ulubionym fotelu z kubkiem kawy czy herbaty w dłoni, nie musząc przedzierać się na drugi koniec miasta na zajęcia. W takim otoczeniu kursant czuje się zrelaksowany i swobodny, co przekłada się na lepsze skupienie na zajęciach i tym samym szybsze efekty.

Zapisz się na bezpłatną lekcję próbną!

Ćwiczenie wymowy

Wiemy, że zadecydowanej większości naszych kursantów najbardziej zależy na doskonaleniu umiejętności komunikacji w języku obcym. Dlatego w naszej aplikacji zawarliśmy też moduł ćwiczenia wymowy i słuchania. W ten sposób, bez stresu i w dowolnym momencie nasi kursanci mogą ćwiczyć najważniejsze dla nich umiejętności. Nasi uczniowie, którzy regularnie korzystają z aplikacji robią co najmniej trzykrotnie większe postępy!

Opinie naszych kursantów:

Bardzo miło, profesjonalnie i w dobrej cenie. Nic dodać, nic ująć. Serdecznie polecam. Krzysztof

Profesjonalne podejście i przemili nauczyciele. Polecam! Ewelina

Gorąco polecam! Nauczą nawet najbardziej opornych! Roksana

KURS STANDARDOWY

 • 1 x lekcja z lektorem / tydzień
 • 1 x indywidualnie dostosowana lekcja w aplikacji / tydzień
 • 64 lekcji / rok
 • dostęp do materiałów z lekcji i interaktywnych ćwiczeń 24/7
 • interaktywny słownik
 • ćwiczenie wymowy w aplikacji

KURS INTENSYWNY

 • 2 x lekcja z lektorem / tydzień
 • 2 x indywidualnie dostosowana lekcja w aplikacji / tydzień
 • 128 lekcji / rok
 • dostęp do materiałów z lekcji i interaktywnych ćwiczeń 24/7
 • interaktywny słownik
 • ćwiczenie wymowy w aplikacji

Zapisz się na bezpłatne spotkanie poziomujące!

Już dziś zrób pierwszy krok i wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą!


Wysyłając swoje zgłoszenie, akceptujesz politykę prywatności.

Możesz też przetestować swój poziom wypełniając bezpłatny test poziomujący


Chcecie poznać ciekawostki dotyczące nauki języków oraz zglebić tajniki języka angielskiego? Zapraszamy na nasz fanpage na Facebooku i Instagramie oraz do dołączenia do naszych kursów angielskiego i niemieckiego w Bydgoszczy, Białych Błotach oraz online😊

Znajdź nas na facebooku

Znajdź nas na instagramie

Zapisz się na kurs!

📞 793 397 333

📧biuro@lingking.pl


Ling King Szkoła Językowa Bydgoszcz


Ling King – Szkoła językowa Bydgoszcz, Ugory 2/10, 1 piętro (koło apteki)

tel: 793 397 333, e-mail: biuro@lingking.pl


Ling King Szkoła Językowa Białe Błota

Ling King – Szkoła językowa Białe Błota, Barycka 37E, 1 piętro (koło apteki)

tel: 793 397 333, e-mail: biuro@lingking.pl


Call Now ButtonZadzwoń teraz!