Szkoła językowa dla dzieci Bydgoszcz

Gdzie jesteśmy i kogo uczymy?

szkoła językowa dzieci

Od września 2021 ruszają zajęcia w naszym nowym oddziale przy ulicy Ugory 2/10. Na nasze kursy i lekcje zapraszamy wszystkie grupy wiekowe: dzieci, młodzież oraz dorosłych. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani lektorzy z doświadczeniem w prowadzeniu zajęć stacjonarnych i zdalnych z dziećmi oraz znajomością metodyki nauczania. Ling King Szkoła językowa Bydgoszcz- zapraszamy na zajęcia!


Jak uczymy?

szkoła językowa gry

Nauka angielskiego i niemieckiego na naszych zajęciach w jest łatwa, przyjemna i skuteczna, dzięki temu, że skupiamy się na praktycznych umiejętnościach komunikacji w języku obcym oraz korzystamy z autentycznych i interaktywnych materiałów.


„Zanurzenie” w języku

szkoła językowa infografika

Nauka angielskiego nie musi być jak lekcja. Nasze centrum Ling King Szkoła Językowa Bydgoszcz zostało zaprojektowane mając na celu wzbudzenie zainteresowania angielskim oraz krajami anglojęzycznymi. Dlatego też już w korytarzu przywitają naszych uczniów kolorowe angielskie wyrażenia używane w codziennej konwersacji. Czekając na zajęcia można obejrzeć filmik po angielsku lub galerię zdjęć z krajów anglojęzycznych oraz wielobarwne infografiki z angielskim słownictwem.


Autentyczne materiały

szkoła językowa książki

Nasze sale wypełnione są autentycznymi materiałami, dzięki czemu nasi uczniowie mogą się przenieść do Londynu czy Nowego Jorku. W ten sposób zdobywanie wiedzy staje się dla przygodą, która zabiera ucznia w różne ciekawe miejsca i jeszcze bardziej motywuje do nauki.


Grupy dobrane wiekiem oraz poziomem

students learning

Nawet najciekawsze zajęcia mogą nie przynieść oczekiwanego skutku, jeśli uczeń nie jest w odpowiedniej dla siebie grupie. Jednak w wielu szkołach językowych grupy są łączone z kilku roczników, przez co uczniowie są często niedobrani poziomem języka czy rozwoju emocjonalnego. Nasze grupy dzielone są na poziomy wiekowe (4, 5 klasa itp.) oraz stopnie zaawansowania i umiejętności. Dzięki temu dzieci dobrze ze sobą pracują, a zajęcia zyskują jeszcze lepszą dynamikę i dają większe efekty.


Efektywna nauka (i zabawa)

students learning

Pracujemy w oparciu o materiały opracowane na bazie wieloletniego doświadczenia w nauczaniu języków oraz pracy z uczniami, które są zaadaptowane do formy gier i zabaw. Dużo szybciej (i też o ile przyjemniej!) uczymy się, kiedy jest to dla nas dobrą zabawą. Dlatego też staramy się unikać nudnych ćwiczeń, przedstawiając omawiany materiał w postaci interaktywnych zadań i gier, angażujących uczestników w zabawy, komunikację a nawet sportową rywalizację, które zachęcą do aktywnego udziału w zajęciach i pomogą w utrwaleniu wiedzy.


Małe grupy

students learning

Pracujemy w małych grupach ponieważ pozwala to na poświęcenie większej uwagi każdemu uczestnikowi, pozwalając zarazem zachować dynamikę zajęć w grupie. Z naszego doświadczenia taka właśnie nauka jest najbardziej efektywna i przyjemna, szczególnie u dzieci. Dzięki temu możemy uzyskać optymalną dynamikę zajęć, ćwiczenie realnych i zróżnicowanych sytuacji językowych, mobilizuje do komunikowania się w po angielsku oraz pomaga budować relacje z rówieśnikami.


Maksymalna efektywność dzięki aplikacji

happy students learning

Każdy uczeń oraz rodzic uzyskuje dostęp 24/7 do naszej łatwej w obsłudze dedykowanej aplikacji, w której można ćwiczyć i utrwalać materiał z lekcji w formie interaktywnych ćwiczeń, oraz interaktywnego słownika, który przeczyta słowa czy zdania i utrwali poprawna wymowę. Ćwiczenia wzbogacone są o wysokiej jakości zdjęcia i obrazki oraz zadania ze słuchu lub mówienia. Z aplikacji można wygodnie korzystać na komputerze, laptopie oraz telefonie komórkowym więc jest dostępna w każdym miejscu i o każdej porze. Dzięki temu już 5min nauki dziennie wystarcza by uzyskać optymalne rezultaty i sprawia, ze zadania domowe stają się niepotrzebne.


Ling King Szkoła Językowa Bydgoszcz


  • Czy chcesz, żeby Twoje dziecko odkryło w sobie radość z nauki języków obcych i nie miało problemów z komunikacją?
  •  Czy zależy Ci na rozwijaniu i doskonaleniu umiejętności komunikacji?
  •  Czy chcesz mieć pewność, że poradzi sobie z językowymi wyzwaniami, które napotka?

Jeśli tak, to świetnie, bo jesteśmy w stanie w tym pomóc!

Znajdź nas na facebooku

Zapisy już trwają!

Ling King – Szkoła językowa Bydgoszcz, Ugory 2/10

tel: 793 397 333, e-mail: biuro@lingking.pl

Zapisz się na kurs już dziś!


Szkoła Językowa Ling King – Angielski Bydgoszcz. Zapraszamy na zajęcia w Centrum Języków Obcych Ling King. Lekcje angielskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Kursy językowe oraz korepetycje Bydgoszcz. Uczymy różne grupy wiekowe więc zapraszamy wszystkich chętnych od najmłodszych do dorosłych. Uczymy przez zabawę i interaktywnie, dlatego też nauka staje się przyjemnością. Nasi kursanci korzystają z interaktywnej aplikacji ułatwiającej zapamiętywanie. Dzięki temu nauka staje się szybsza i bardziej efektywna oraz w rezultacie również trwalsza.

Call Now ButtonZadzwoń teraz!