Angielski dla dzieci

Angielski dla dzieci Bydgoszcz – Lekcje dostosowane do potrzeb Twojego dziecka!

letni kurs angielskiego dla dzieci

Angielski dla dzieci Bydgoszcz – Praktyczna nauka!

Oddział Bydgoszcz
Oddział Białe Błota

Szkoła Językowa Ling King mieści się w Bydgoszczy przy ulicy Ugory 2/10 i w Białych Błotach przy ulicy Baryckiej 37 E.

U nas nauka angielskiego jest łatwa, przyjemna i skuteczna, dzięki temu, że skupiamy się na praktycznych umiejętnościach komunikacji oraz korzystamy z interaktywnych materiałów.

Oprócz zajęć z lektorem nasi uczniowie mają dodatkowo nielimitowany dostęp do aplikacji do nauki, w której dowolnej chwili mogą utrwalać poznawany materiał.

Angielski dla dzieci Bydgoszcz. Zapraszamy!

angielski Bydgoszcz

Opinie naszych klientów:

Długo zastanawiałam się nad wyborem szkoły dla mojego dziecka i ta szkoła spełniła nasze sądzę wysokie wymagania. Pełen profesjonalizm i przesympatyczni lektorzy . Moje dziecko bardzo szybko odnalazło się w grupie a nauka przynosi efekty. Polecam!!! Ewelina

Mój młodszy syn uczęszcza do tej szkoły i muszę przyznać, że w bardzo krótkim czasie zrobił ogromne postępy. Pierwszy raz widzę, że dziecko nie może doczekać się zajęć. Atmosfera nauki nie dość, że jest profesjonalna to jeszcze powoduje pełne zaangażowanie uczniów. Za tą cenę ewidentnie najlepsza szkoła tego typu w Bydgoszczy. Gorąco polecam 🙂 Jacek

Po zmianie pracy potrzebowałam podszlifowac język angielski -Ling King to szkoła, która idealnie mi w tym pomogła. Indywidualne podejście do sposobu nauki i poziomu znajomości języka. Ogromnie polecam każdemu! Marta

angielski Bydgoszcz

Angielski dla dzieci Bydgoszcz – Z nami Twoje dziecko zacznie mówić!

Efektywna nauka (i zabawa)

angielski dla dzieci

Pracujemy w oparciu o materiały opracowane na bazie wieloletniego doświadczenia w nauczaniu języków, które są zaadaptowane do formy gier i zabaw.

Dużo szybciej (i o ile przyjemniej!) uczymy się, kiedy jest to dla nas dobrą zabawą. Dlatego też staramy prezentujemy omawiany materiał w postaci interaktywnych zadań i gier, angażujących uczestników w zabawy, komunikację a nawet sportową rywalizację!

Maksymalna efektywność dzięki aplikacji

Każdy uczeń oraz rodzic uzyskuje dostęp 24/7 do stworzonej przez nas innowacyjnej aplikacji, w której można utrwalać materiał z lekcji w formie interaktywnych ćwiczeń, oraz skorzystać z obrazkowego słownika, który przeczyta słowa czy zdania. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii aplikacja pozwala na ćwiczenie praktycznych umiejętności takich jak mówienie i słuchanie.

Z aplikacji można wygodnie korzystać w każdym miejscu i o każdej porze. Już 5min nauki dziennie wystarcza by uzyskać optymalne rezultaty i sprawia, ze zadania domowe stają się niepotrzebne. A za naukę w aplikacji czekają nagrody!

Małe grupy

szkoła językowa Bydgoszcz

Pracujemy w małych grupach ponieważ pozwala to na poświęcenie większej uwagi każdemu uczestnikowi, pozwalając zarazem zachować dynamikę zajęć w grupie.

Z naszego doświadczenia taka właśnie nauka jest najbardziej efektywna i przyjemna. Dzięki temu możemy uzyskać optymalną dynamikę zajęć, ćwiczenie realnych i zróżnicowanych sytuacji językowych.

Angielski dla dzieci Bydgoszcz – Zapisz swoje dziecko już dziś!

„Zanurzenie” w języku

Nauka angielskiego nie musi być jak lekcja. Nasze centra Ling King Szkoła Językowa Bydgoszcz i Białe Błota zostały zaprojektowane mając na celu wzbudzenie zainteresowania angielskim oraz krajami anglojęzycznymi.

Dlatego też już w korytarzu kursanci otoczeni są słówkami, autentycznymi materiałami i kolorowymi grafikami, dzięki czemu “zanurzają się” w nowym języku.

Angielski dla dzieci Bydgoszcz – Lekcje grupowe czy indywidualne?

angielski dla dzieci Białe Błota
lekcja indywidualna

Podczas lekcji indywidualnej lektor może całą swoją uwagę poświęcić kursantowi i skupić się na tym co jest dla niego najważniejsze. W ten sposób czas lekcji można wykorzystać na to co jest najważniejsze dla ucznia. Czy będzie to przełamanie bariery mówienia, czy osiągnięcie płynności komunikacji, a może osiągnięcie kolejnego poziomu znajomości języka.

Pracujemy w małych grupach ponieważ umożliwia to poświęcenie większej uwagi każdemu uczestnikowi, pozwalając zarazem zachować dynamikę zajęć w grupie i odtworzyć realne i zróżnicowane sytuacje językowe, co mobilizuje do komunikowania się w po angielsku oraz pomaga przełamać barierę mówienia.

angielski dla dzieci Białe Błota
lekcja grupowa

Nowatorska aplikacja

W naszej aplikacji kursant osłuchuje się z naturalnymi wypowiedziami i utrwala je, zapamiętując całe fragmenty, dzięki czemu w końcu zaczyna “myśleć po angielsku“. Uczniowie poznają słownictwo na podstawie kontekstu i obrazu, dokładnie tak jak uczyli się swojego języka ojczystego.


Już dziś zrób pierwszy krok i wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą!

Angielski dla dzieci Bydgoszcz – Zapisz swoje dziecko już dziś!Jak uczymy?

angielski dla dzieci bydgoszcz

Angielski dla dzieci Bydgoszcz – Nauka angielskiego i niemieckiego na naszych zajęciach w jest łatwa, przyjemna i skuteczna, dzięki temu, że skupiamy się na praktycznych umiejętnościach komunikacji w języku obcym oraz korzystamy z autentycznych i interaktywnych materiałów.


Grupy dobrane wiekiem oraz poziomem

angielski dla dzieci bydgoszcz

Nawet najciekawsze zajęcia mogą nie przynieść oczekiwanego skutku, jeśli uczeń nie jest w odpowiedniej dla siebie grupie. W wielu szkołach językowych grupy są łączone z kilku roczników, przez co uczniowie są często niedobrani poziomem języka czy rozwoju emocjonalnego. Nasze grupy dzielone są na poziomy wiekowe (4, 5 klasa itp.) oraz stopnie zaawansowania i umiejętności, dzięki czemu dzieci dobrze ze sobą pracuję, a zajęcia zyskują jeszcze lepszą dynamikę i dają większe efekty.

Autentyczne materiały

szkoła językowa białe błota

Nasze sale wypełnione są autentycznymi materiałami, więc przeniosą naszych uczniów do świata krajów anglojęzycznych np. Londynu czy Nowego Jorku. W ten sposób zdobywanie wiedzy staje się przygodą, która zabiera ucznia w różne ciekawe miejsca i jeszcze bardziej motywuje do nauki.


Ling King – Angielski dla dzieci Bydgoszcz


  • Czy chcesz, żeby Twoje dziecko odkryło w sobie radość z nauki języków obcych i nie miało problemów z komunikacją?
  •  Czy zależy Ci na rozwijaniu i doskonaleniu umiejętności komunikacji?
  •  Czy chcesz mieć pewność, że poradzi sobie z językowymi wyzwaniami, które napotka?

Jeśli tak, to świetnie, bo jesteśmy w stanie w tym pomóc!

Znajdź nas na facebooku

Zapisy już trwają!

Ling King – Szkoła językowa Bydgoszcz

ul. Ugory 2/10 (koło apteki)

tel: 793 397 333, e-mail: biuro@lingking.pl

Zapisz się na kurs już dziś!


Znajdź nas na facebooku

Ling King – Szkoła językowa Białe Błota

ul. Barycka 37E, 1 piętro (koło apteki)

tel: 793 397 333, e-mail: biuro@lingking.pl


tel: 793 397 333, e-mail: biuro@lingking.pl

Szkoła Językowa Ling King – Angielski dla dzieci Bydgoszcz. Zapraszamy na zajęcia w Centrum Języków Obcych w gminie Białe Błota. Ling King – lekcje angielskiego dla dzieci Białe Błota. Prowadzimy zajęcia dla dzieci, młodzieży jak również dorosłych. Kursy językowe, korepetycje. Większość naszych uczniów stanowią mieszkańcy miejscowości i gminy Białe Błota. Mamy tez uczniów z miejscowości takich jak: Ciele, Murowaniec, Lipniki, Kruszyn, Przyłęki.

Jednak przyjeżdżają do nas również uczniowie z Bydgoszczy i innych okolicznych miejscowości. Uczymy wszystkie grupy wiekowe więc zapraszamy wszystkich chętnych od przedszkolaka do osób w kwiecie wieku pragnących trenować pamięć i rozwijać umiejętności językowe. Uczymy przez zabawę i interaktywnie, dlatego też nauka staje się przyjemnością. Nasi kursanci korzystają z interaktywnej aplikacji ułatwiającej zapamiętywanie. Dzięki temu nauka staje się szybsza i bardziej efektywna oraz w rezultacie również trwalsza.

Angielski dla dzieci Bydgoszcz!

Call Now ButtonZadzwoń teraz!