Kurs Do Egzaminów

kurs do egzaminów

Jeśli chcesz zdać egzamin z języka angielskiego na wysokim poziomie, to nasz kurs do egzaminów jest dla Ciebie idealny. Przygotujemy Cię do egzaminów takich jak matura, egzamin ósmoklasisty, egzaminy Cambridge lub IELTS. Na naszym kursie nauczysz się nie tylko gramatyki i słownictwa, ale także strategii i technik egzaminacyjnych, które pomogą Ci osiągnąć najlepszy wynik.

Wakacyjny kurs do egzaminów w szkole językowej Ling King

Masz plany na wakacje? A może chcesz wykorzystać ten czas na podniesienie swoich kwalifikacji językowych? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie idealną propozycję: wakacyjny kurs przygotowujący do egzaminów w szkole językowej Ling King!

Co zyskasz na naszym kursie?

Na naszym kursie:

  • nauczysz się języka z najlepszymi lektorami.
  • poznasz techniki i strategie egzaminacyjne, które ułatwią Ci rozwiązywanie zadań
  • dodatkowo przećwiczysz wszystkie sprawności językowe: czytanie, pisanie, słuchanie i mówienie
  • co więcej rozwiążesz wiele autentycznych arkuszy egzaminacyjnych i otrzymasz indywidualną ocenę i feedback od lektora
  • w rezultacie zyskasz pewność siebie i motywację do nauki

Jak zapisać się na nasz kurs do egzaminów?

Nie czekaj i zapisz się już dziś na wakacyjny kurs przygotowujący do egzaminów w szkole językowej Ling King! Skorzystaj z naszej specjalnej oferty i wybierz spośród czterech pakietów. Zapisanie się na kurs jest bardzo proste i szybkie. Wystarczy, że wypełnisz formularz zgłoszeniowy. Po otrzymaniu Twojego zgłoszenia skontaktujemy się z Tobą, aby umówić Cię na bezpłatną konsultację językową i lekcję próbną. Na podstawie tych spotkań dobierzemy dla Ciebie odpowiedni poziom kursu. Potem już tylko musisz dokonać opłaty za kurs i cieszyć się nauką z Ling King!

Nie zwlekaj i zapisz się już dziś na wakacyjny kurs przygotowujący do egzaminów w szkole językowej Ling King! To najlepsza inwestycja w Twoją przyszłość!

Odwiedź nas na mediach społecznościowych

A jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi aktualnościami, ofertami specjalnymi i ciekawymi materiałami edukacyjnymi, śledź nas na mediach społecznościowych. Znajdziesz nas na Facebooku i Instagramie. Tam będziesz mógł obejrzeć filmy z naszych zajęć, przeczytać opinie naszych uczniów i rodziców. Możesz też zadawać pytania i wymieniać się doświadczeniami. Dołącz do naszej społeczności Ling King i odkryj radość z nauki języka angielskiego!

Call Now ButtonZadzwoń teraz!