Korepetycje z angielskiego

Angielski korepetycje Bydgoszcz

Problemy z materiałem w szkole? A może dziecko jest wyjątkowo zdolne i potrzebuje indywidualnego podejścia?

Indywidualne korepetycje z angielskiego dostosowane do potrzeb ucznia prowadzone przez profesjonalistów

Nasi lektorzy to profesjonaliści, którzy doskonale znają język angielski i potrafią w przystępny i zrozumiały sposób wytłumaczyć nawet najbardziej skomplikowane zagadnienia językowe. Na lekcjach indywidualnych w 100% dostosujemy się do potrzeb ucznia.

  • przygotujemy do sprawdzianu
  • wytłumaczymy bieżące zagadnienia
  • pomożemy nadgonić braki w nauce
  • przygotujemy do egzaminu lub konkursu
  • pomożemy uczniowi nabrać pewności językowej
  • pomożemy uczniowi wybitnie zdolnemu jeszcze bardziej rozwinąć skrzydła
  • mamy również opracowane specjalne metody ułatwiające naukę uczniom posiadającym trudności z uczeniem się
  • lekcje mogą się odbywać stacjonarnie lub online (lub naprzemiennie) – w zależności od preferencji i aktualnej potrzeby

Zajęcia stacjonarne w Bydgoszczy odbywają się na Szwederowie przy ulicy Ugory 2/10 i w Białych Błotach przy ulicy Baryckiej 37E. U nas nauka angielskiego jest łatwa, przyjemna i skuteczna, dzięki temu, że skupiamy się na praktycznych umiejętnościach komunikacji w języku obcym oraz korzystamy z autentycznych i interaktywnych materiałów, a kursanci oprócz zajęć z lektorem mają dodatkowo nielimitowany dostęp do aplikacji do nauki, w której dowolnej chwili mogą utrwalać poznawany materiał.

Maksymalizacja czasu zajęć z lektorem

korepetycje z angielskiego

Do szkoły trzeba się nauczyć gramatyki i słówek? Żaden problem. Po każdych zajęciach lektor przygotuje uczniowi indywidualne materiały do nauki w aplikacji. Dzięki temu uczeń może ćwiczyć słownictwo czy gramatykę w swoim tempie i poświęcić na to tyle czasu ile potrzebuje, a rodzic ma podgląd do postępów czynionych przez dziecko. A czas spędzony z lektorem na żywo jest w maksymalnym stopniu poświęcony na wytłumaczenie i omówienie najtrudniejszych dla niego zagadnień i zdobywanie nowych umiejętności.

Optymalny moment na naukę

W nauce języków obcych niezwykle ważny jest regularny kontakt z językiem. Jednak większość osób nie może sobie pozwolić na uczestnictwo w zajęciach kilka razy w tygodniu. Dlatego po każdym spotkaniu , lektor udostępnia kursantom materiały w aplikacji, które są spójne z tematami omawianymi na zajęciach. Uczeń ma do tych materiałów dostęp 24/7 dzięki czemu ma nieograniczoną możliwość na kontakt z językiem, w dogodnym dla siebie miejscu i momencie. Może się uczyć w każdej chwili, w domu, w pracy, samochodzie i na urządzeniu, na którym pracuje mu się najwygodniej czy jest to laptop, tablet, czy smartfon.

Chcesz dowiedzieć się więcej? – skontaktujemy się z Tobą!

“Zanurzenie w języku”

Swoim językiem ojczystym posługujemy się średnio 14-16 godzin na dobę, każdego dnia 365 dni w roku. Więc trudno się dziwić, że osiągnięcie biegłości w języku obcym jest trudnym zadaniem, ponieważ jest do tego potrzebne abyśmy byli tym językiem otoczeni. Jest to naturalny sposób przyswajania języka – poprzez osłuchanie się z różnego rodzaju komunikatami, a niekoniecznie przez zapamiętywanie regułek.

szkoła językowa infografika

Nasze centrum Języków Obcych Ling King zostało zaprojektowane mając na celu wzbudzenie zainteresowania angielskim oraz krajami anglojęzycznymi. Dlatego też już w korytarzu przywitają naszych uczniów kolorowe angielskie wyrażenia używane w codziennej konwersacji. Czekając na zajęcia można obejrzeć filmik po angielsku lub galerię zdjęć z krajów anglojęzycznych oraz wielobarwne infografiki z angielskim słownictwem.

Z pomocą przychodzi również nasza aplikacja, w której kursant osłuchuje się z naturalnymi wypowiedziami i utrwala je, zapamiętując całe fragmenty, dzięki czemu w końcu zaczyna “myśleć po angielsku”. Uczniowie poznają słownictwo na podstawie kontekstu i obrazu, dokładnie tak jak uczyli się swojego języka ojczystego.

Szybka i trwała nauka dzięki aplikacji

Dzięki temu, że każde słowo oprócz tłumaczenia też ma przypisany obrazek, proste zdanie oraz nagranie, podczas nauki nasz mózg jest w stanie stworzyć 6x więcej skojarzeń niż podczas nauki słówko – tłumaczenie. Sprawia to, że nauka nie tylko staje się dużo szybsza, ale również trwała. Pomaga to również uwolnić się od ciągłego tłumaczenia na język ojczysty i zacząć “myśleć po angielsku.

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą!

Ćwiczenie wymowy

Wiemy, że zadecydowanej większości naszych kursantów najbardziej zależy na doskonaleniu umiejętności komunikacji w języku obcym. Dlatego w naszej aplikacji zawarliśmy też moduł ćwiczenia wymowy i słuchania. W ten sposób, bez stresu i w dowolnym momencie nasi kursanci mogą ćwiczyć najważniejsze dla nich umiejętności tak długo, aż poczują się pewni w mówieniu. Nasi uczniowie, którzy regularnie korzystają z aplikacji robią co najmniej trzykrotnie większe postępy!

Opinie naszych kursantów:

Bardzo miło, profesjonalnie i w dobrej cenie. Nic dodać, nic ująć. Serdecznie polecam. Krzysztof

Profesjonalne podejście i przemili nauczyciele. Polecam! Ewelina

Gorąco polecam! Nauczą nawet najbardziej opornych! Roksana

Już dziś zrób pierwszy krok i wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą!


Możesz też przetestować swój poziom wypełniając bezpłatny test poziomujący


Chcecie poznać ciekawostki dotyczące nauki języków oraz zglebić tajniki języka angielskiego? Zapraszamy na nasz fanpage na Facebooku i Instagramie oraz do dołączenia do naszych kursów angielskiego i niemieckiego w Bydgoszczy, Białych Błotach oraz online😊

Znajdź nas na facebooku

Znajdź nas na instagramie

Zapisz się na kurs!

📞 793 397 333

📧biuro@lingking.pl


Ling King Szkoła Językowa Bydgoszcz


Ling King – Szkoła językowa Bydgoszcz, Ugory 2/10, 1 piętro (koło apteki)

tel: 793 397 333, e-mail: biuro@lingking.pl


Ling King Szkoła Językowa Białe Błota

Ling King – Szkoła językowa Białe Błota, Barycka 37E, 1 piętro (koło apteki)

tel: 793 397 333, e-mail: biuro@lingking.pl


Call Now ButtonZadzwoń teraz!