Egzamin z angielskiego Białe Błota

egzamin z angielskiego
Czas goni do egzaminu lub matury? Spokojnie! Z nami poradzisz sobie śpiewająco.

Jak uczymy i gdzie jesteśmy?

Egzamin z angielskiego-kursy przygotowawcze

Nasi lektorzy to profesjonaliści, którzy doskonale znają język angielski i potrafią przekazać swoją wiedzę w przystępny i zrozumiały sposób. Przygotowujemy uczniów do najróżniejszych egzaminów, między innymi:

  • matura
  • egzamin ósmoklasisty
  • egzaminy Cambridge (FCE, CAE, itp)
  • IELTS
  • i wiele innych, w zależności od potrzeby kursanta

Zajęcia stacjonarne w Białych Błotach odbywają się przy ulicy Baryckiej 37E. U nas nauka angielskiego jest łatwa, przyjemna i skuteczna, dzięki temu, że skupiamy się na praktycznych umiejętnościach komunikacji w języku obcym oraz korzystamy z autentycznych i interaktywnych materiałów, a kursanci oprócz zajęć z lektorem mają dodatkowo nielimitowany dostęp do aplikacji do nauki, w której dowolnej chwili mogą utrwalać poznawany materiał.

Chcesz dowiedzieć się więcej? – skontaktujemy się z Tobą!

Maksymalizacja komunikacji podczas zajęć z lektorem

Przeraża Cię ilość materiału do panowania na egzamin? Żaden problem. Po każdych zajęciach lektorem przygotuje uczniowi indywidualne materiały do nauki w aplikacji. Dzięki temu uczeń może ćwiczyć słownictwo czy gramatykę w swoim tempie i poświęcić na to tyle czasu ile potrzebuje, a rodzic ma podgląd do postępów czynionych przez dziecko. A czas spędzony z lektorem na żywo jest w maksymalnym stopniu poświęcony na wytłumaczenie i omówienie najtrudniejszych dla niego zagadnień i zdobywanie nowych umiejętności.

Optymalny moment na naukę

W nauce języków obcych niezwykle ważny jest regularny kontakt z językiem. Jednak większość osób nie może sobie pozwolić na uczestnictwo w zajęciach kilka razy w tygodniu. Dlatego po każdym spotkaniu , lektor udostępnia kursantom materiały w aplikacji, które są spójne z tematami omawianymi na zajęciach. Uczeń ma do tych materiałów dostęp 24/7 dzięki czemu ma nieograniczoną możliwość na kontakt z językiem, w dogodnym dla siebie miejscu i momencie. Może się uczyć w każdej chwili, w domu, w pracy, samochodzie i na urządzeniu, na którym pracuje mu się najwygodniej czy jest to laptop, tablet, czy smartfon.

Chcesz dowiedzieć się więcej? – skontaktujemy się z Tobą!

“Zanurzenie w języku”

Swoim językiem ojczystym posługujemy się średnio 14-16 godzin na dobę, każdego dnia 365 dni w roku. Więc trudno się dziwić, że osiągnięcie biegłości w języku obcym jest trudnym zadaniem, ponieważ jest do tego potrzebne abyśmy byli tym językiem otoczeni. Jest to naturalny sposób przyswajania języka – poprzez osłuchanie się z różnego rodzaju komunikatami, a niekoniecznie przez zapamiętywanie regułek.

szkoła językowa infografika

Nasze centrum Ling King Szkoła Językowa Bydgoszcz zostało zaprojektowane mając na celu wzbudzenie zainteresowania angielskim oraz krajami anglojęzycznymi. Dlatego też już w korytarzu przywitają naszych uczniów kolorowe angielskie wyrażenia używane w codziennej konwersacji. Czekając na zajęcia można obejrzeć filmik po angielsku lub galerię zdjęć z krajów anglojęzycznych oraz wielobarwne infografiki z angielskim słownictwem.

Z pomocą przychodzi również nasza aplikacja, w której kursant osłuchuje się z naturalnymi wypowiedziami i utrwala je, zapamiętując całe fragmenty, dzięki czemu w końcu zaczyna “myśleć po angielsku”. Uczniowie poznają słownictwo na podstawie kontekstu i obrazu, dokładnie tak jak uczyli się swojego języka ojczystego.

Szybka i trwała nauka dzięki aplikacji

Dzięki temu, że każde słowo oprócz tłumaczenia też ma przypisany obrazek, proste zdanie oraz nagranie, podczas nauki nasz mózg jest w stanie stworzyć 6x więcej skojarzeń niż podczas nauki słówko – tłumaczenie. Sprawia to, że nauka nie tylko staje się dużo szybsza, ale również trwała. Pomaga to również uwolnić się od ciągłego tłumaczenia na język ojczysty i zacząć “myśleć po angielsku.

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą!

Ćwiczenie wymowy

Wiemy, że zadecydowanej większości naszych kursantów najbardziej zależy na doskonaleniu umiejętności komunikacji w języku obcym. Dlatego w naszej aplikacji zawarliśmy też moduł ćwiczenia wymowy i słuchania. W ten sposób, bez stresu i w dowolnym momencie nasi kursanci mogą ćwiczyć najważniejsze dla nich umiejętności tak długo, aż poczują się pewni w mówieniu. Nasi uczniowie, którzy regularnie korzystają z aplikacji robią co najmniej trzykrotnie większe postępy!

Opinie naszych kursantów:

Bardzo miło, profesjonalnie i w dobrej cenie. Nic dodać, nic ująć. Serdecznie polecam. Krzysztof

Profesjonalne podejście i przemili nauczyciele. Polecam! Ewelina

Gorąco polecam! Nauczą nawet najbardziej opornych! Roksana

Lekcje grupowe czy indywidualne?

Lekcja indywidualna

Podczas lekcji indywidualnej lektor może całą swoją uwagę poświęcić kursantowi i skupić się na tym co jest dla niego najważniejsze. W ten sposób czas lekcji można wykorzystać na to co jest najważniejsze dla ucznia. Czy będzie to przełamanie bariery mówienia, czy osiągnięcie płynności komunikacji, a może osiągnięcie kolejnego poziomu znajomości języka.

Pracujemy w małych grupach ponieważ umożliwia to poświęcenie większej uwagi każdemu uczestnikowi, pozwalając zarazem zachować dynamikę zajęć w grupie i odtworzyć realne i zróżnicowane sytuacje językowych, co mobilizuje do komunikowania się w po angielsku oraz pomaga przełamać barierę mówienia.

Lekcja grupowa

Już dziś zrób pierwszy krok i wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą!


Możesz też przetestować swój poziom wypełniając bezpłatny test poziomujący


Chcecie poznać ciekawostki dotyczące nauki języków oraz zglebić tajniki języka angielskiego? Zapraszamy na nasz fanpage na Facebooku i Instagramie oraz do dołączenia do naszych kursów angielskiego i niemieckiego w Bydgoszczy, Białych Błotach oraz online😊

Znajdź nas na facebooku

Znajdź nas na instagramie

Zapisz się na kurs!

📞 793 397 333

📧biuro@lingking.pl


Ling King Szkoła Językowa Bydgoszcz


Ling King – Szkoła językowa Bydgoszcz, Ugory 2/10, 1 piętro (koło apteki)

tel: 793 397 333, e-mail: biuro@lingking.pl


Ling King Szkoła Językowa Białe Błota

Ling King – Szkoła językowa Białe Błota, Barycka 37E, 1 piętro (koło apteki)

tel: 793 397 333, e-mail: biuro@lingking.pl


Call Now ButtonZadzwoń teraz!