Angielski dla firm

Jak uczymy i gdzie jesteśmy?

Lekcje dostosowane do Twoich potrzeb- angielski dla firm

Nasi lektorzy to profesjonaliści, którzy doskonale znają język angielski i potrafią przekazać swoją wiedzę w przystępny i zrozumiały sposób. Oferujemy kursy z różnych dziedzin, takich jak:

  • Angielski biznesowy
  • Konwersacje
  • Angielski od podstaw
  • Kurs angielskiego do pracy
  • Kurs angielskiego na wakacje

Zajęcia stacjonarne w Bydgoszczy odbywają się na Szwederowie przy ulicy Ugory 2/10 i w Białych Błotach przy ulicy Baryckiej 37E. U nas nauka angielskiego jest łatwa, przyjemna i skuteczna, dzięki temu, że skupiamy się na praktycznych umiejętnościach komunikacji w języku obcym oraz korzystamy z autentycznych i interaktywnych materiałów, a kursanci oprócz zajęć z lektorem mają dodatkowo nielimitowany dostęp do aplikacji do nauki, w której dowolnej chwili mogą utrwalać poznawany materiał.

Maksymalizacja komunikacji podczas zajęć z lektorem

angielski dla firm

angielski dla firm

Trudno jest prowadzić konwersację kiedy brakuje nam słówek albo nie wiemy w jaki sposób powinniśmy coś powiedzieć. Jednak lekcję z lektorem można wykorzystać lepiej niż na przypominanie słownictwa. Dzięki temu, że kurs składa się z zajęć z lektorem oraz indywidualnie dostosowanych lekcji online w aplikacji, słownictwo, rozumienie czytania i wymowę uczeń może ćwiczyć w swoim tempie i poświęcić na to tyle czasu ile potrzebuje. A czas spędzony z lektorem na żywo jest w maksymalnym stopniu poświęcony na komunikację i zdobywanie nowych umiejętności.

Angielski dla firm

Optymalny moment na naukę

W nauce języków obcych niezwykle ważny jest regularny kontakt z językiem. Jednak większość osób nie może sobie pozwolić na uczestnictwo w zajęciach kilka razy w tygodniu. Dlatego po każdym spotkaniu , lektor udostępnia kursantom materiały w aplikacji, które są spójne z tematami omawianymi na zajęciach. Uczeń ma do tych materiałów dostęp 24/7 dzięki czemu ma nieograniczoną możliwość na kontakt z językiem, w dogodnym dla siebie miejscu i momencie. Może się uczyć w każdej chwili, w domu, w pracy, samochodzie i na urządzeniu, na którym pracuje mu się najwygodniej czy jest to laptop, tablet, czy smartfon.

“Zanurzenie w języku”

Swoim językiem ojczystym posługujemy się średnio 14-16 godzin na dobę, każdego dnia 365 dni w roku. Więc trudno się dziwić, że osiągnięcie biegłości w języku obcym jest trudnym zadaniem, ponieważ jest do tego potrzebne abyśmy byli tym językiem otoczeni. Jest to naturalny sposób przyswajania języka – poprzez osłuchanie się z różnego rodzaju komunikatami, a niekoniecznie przez zapamiętywanie regułek.

szkoła językowa infografika

Nasze centrum Ling King Szkoła Językowa Bydgoszcz zostało zaprojektowane mając na celu wzbudzenie zainteresowania angielskim oraz krajami anglojęzycznymi. Dlatego też już w korytarzu przywitają naszych uczniów kolorowe angielskie wyrażenia używane w codziennej konwersacji. Czekając na zajęcia można obejrzeć filmik po angielsku lub galerię zdjęć z krajów anglojęzycznych oraz wielobarwne infografiki z angielskim słownictwem.

Angielski dla firm

Z pomocą przychodzi również nasza aplikacja, w której kursant osłuchuje się z naturalnymi wypowiedziami i utrwala je, zapamiętując całe fragmenty, dzięki czemu w końcu zaczyna “myśleć po angielsku”. Uczniowie poznają słownictwo na podstawie kontekstu i obrazu, dokładnie tak jak uczyli się swojego języka ojczystego.

Szybka i trwała nauka dzięki aplikacji

Dzięki temu, że każde słowo oprócz tłumaczenia też ma przypisany obrazek, proste zdanie oraz nagranie, podczas nauki nasz mózg jest w stanie stworzyć 6x więcej skojarzeń niż podczas nauki słówko – tłumaczenie. Sprawia to, że nauka nie tylko staje się dużo szybsza, ale również trwała. Pomaga to również uwolnić się od ciągłego tłumaczenia na język ojczysty i zacząć “myśleć po angielsku.

Ćwiczenie wymowy

Wiemy, że zadecydowanej większości naszych kursantów najbardziej zależy na doskonaleniu umiejętności komunikacji w języku obcym. Dlatego w naszej aplikacji zawarliśmy też moduł ćwiczenia wymowy i słuchania. W ten sposób, bez stresu i w dowolnym momencie nasi kursanci mogą ćwiczyć najważniejsze dla nich umiejętności tak długo, aż poczują się pewni w mówieniu. Nasi uczniowie, którzy regularnie korzystają z aplikacji robią co najmniej trzykrotnie większe postępy!

Opinie naszych kursantów:

Bardzo miło, profesjonalnie i w dobrej cenie. Nic dodać, nic ująć. Serdecznie polecam. Krzysztof

Profesjonalne podejście i przemili nauczyciele. Polecam! Ewelina

Gorąco polecam! Nauczą nawet najbardziej opornych! Roksana

Lekcje grupowe czy indywidualne?

Lekcja indywidualna

Podczas lekcji indywidualnej lektor może całą swoją uwagę poświęcić kursantowi i skupić się na tym co jest dla niego najważniejsze. W ten sposób czas lekcji można wykorzystać na to co jest najważniejsze dla ucznia. Czy będzie to przełamanie bariery mówienia, czy osiągnięcie płynności komunikacji, a może osiągnięcie kolejnego poziomu znajomości języka.

Pracujemy w małych grupach ponieważ umożliwia to poświęcenie większej uwagi każdemu uczestnikowi, pozwalając zarazem zachować dynamikę zajęć w grupie i odtworzyć realne i zróżnicowane sytuacje językowych, co mobilizuje do komunikowania się w po angielsku oraz pomaga przełamać barierę mówienia.

Lekcja grupowa

Już dziś zrób pierwszy krok i wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą!


Możesz też przetestować swój poziom wypełniając bezpłatny test poziomujący


Chcecie poznać ciekawostki dotyczące nauki języków oraz zglebić tajniki języka angielskiego? Zapraszamy na nasz fanpage na Facebooku i Instagramie oraz do dołączenia do naszych kursów angielskiego i niemieckiego w Bydgoszczy, Białych Błotach oraz online😊

Znajdź nas na facebooku

Znajdź nas na instagramie

Zapisz się na kurs!

📞 793 397 333

📧biuro@lingking.pl


Ling King Szkoła Językowa Bydgoszcz


Ling King – Szkoła językowa Bydgoszcz, Ugory 2/10, 1 piętro (koło apteki)

tel: 793 397 333, e-mail: biuro@lingking.pl


Ling King Szkoła Językowa Białe Błota

Ling King – Szkoła językowa Białe Błota, Barycka 37E, 1 piętro (koło apteki)

tel: 793 397 333, e-mail: biuro@lingking.pl


Call Now ButtonZadzwoń teraz!