Angielski dla dorosłych

Jak uczymy i gdzie jesteśmy ?

Lekcje dostosowane do Twoich potrzeb- angielski dla dorosłych

Nasi lektorzy to profesjonaliści, którzy doskonale znają język angielski i potrafią przekazać swoją wiedzę w przystępny i zrozumiały sposób. Oferujemy kursy angielskiego dla dorosłych z różnych dziedzin, takich jak:

  • Angielski biznesowy
  • Konwersacje
  • Angielski od podstaw
  • Kurs do pracy
  • Kurs na wakacje
angielski dla dorosłych

Zajęcia stacjonarne w Bydgoszczy odbywają się na Szwederowie przy ulicy Ugory 2/10 i w Białych Błotach przy ulicy Baryckiej 37E. U nas nauka angielskiego jest łatwa, przyjemna i skuteczna, dzięki temu, że skupiamy się na praktycznych umiejętnościach komunikacji w języku obcym oraz korzystamy z autentycznych i interaktywnych materiałów. Dodatkowo, kursanci oprócz zajęć z lektorem mają dodatkowo nielimitowany dostęp do aplikacji do nauki, w której dowolnej chwili mogą utrwalać poznawany materiał.

Chcesz dowiedzieć się więcej? – skontaktujemy się z Tobą!

Maksymalizacja komunikacji podczas zajęć z lektorem

Trudno jest prowadzić konwersację kiedy brakuje nam słówek albo nie wiemy w jaki sposób powinniśmy coś powiedzieć. Jednak lekcję z lektorem można wykorzystać lepiej niż na przypominanie słownictwa. Dzięki temu, że kurs składa się z zajęć z lektorem oraz indywidualnie dostosowanych lekcji online w aplikacji, słownictwo, rozumienie czytania i wymowę uczeń może ćwiczyć w swoim tempie i poświęcić na to tyle czasu ile potrzebuje. Z kolei czas spędzony z lektorem na żywo jest w maksymalnym stopniu poświęcony na komunikację i zdobywanie nowych umiejętności. W ten sposób uczeń może osiągnąć najlepsze efekty w nauce języka angielskiego.

Optymalny moment na naukę- angielski dla dorosłych

W nauce języków obcych niezwykle ważny jest regularny kontakt z językiem. Jednak większość osób nie może sobie pozwolić na uczestnictwo w zajęciach kilka razy w tygodniu. Dlatego po każdym spotkaniu , lektor udostępnia kursantom materiały w aplikacji, które są spójne z tematami omawianymi na zajęciach. Uczeń ma do tych materiałów dostęp 24/7 dzięki czemu ma nieograniczoną możliwość na kontakt z językiem, w dogodnym dla siebie miejscu i momencie. Może się uczyć w każdej chwili, w domu, w pracy, samochodzie i na urządzeniu, na którym pracuje mu się najwygodniej czy jest to laptop, tablet, czy smartfon.

Chcesz dowiedzieć się więcej? – skontaktujemy się z Tobą!

“Zanurzenie w języku”- angielski dla dorosłych

Swoim językiem ojczystym posługujemy się średnio 14-16 godzin na dobę, każdego dnia 365 dni w roku. Więc trudno się dziwić, że osiągnięcie biegłości w języku obcym jest trudnym zadaniem, ponieważ jest do tego potrzebne abyśmy byli tym językiem otoczeni. Jest to naturalny sposób przyswajania języka – poprzez osłuchanie się z różnego rodzaju komunikatami, a niekoniecznie przez zapamiętywanie regułek.

szkoła językowa infografika

Nasze centrum Ling King Szkoła Językowa Bydgoszcz zostało zaprojektowane mając na celu wzbudzenie zainteresowania angielskim oraz krajami anglojęzycznymi. Dlatego też już w korytarzu przywitają naszych uczniów kolorowe angielskie wyrażenia używane w codziennej konwersacji. Czekając na zajęcia można obejrzeć filmik po angielsku lub galerię zdjęć z krajów anglojęzycznych, a także wielobarwne infografiki z angielskim słownictwem.

Z pomocą przychodzi również nasza aplikacja, w której kursant osłuchuje się z naturalnymi wypowiedziami i utrwala je, zapamiętując całe fragmenty, dzięki czemu w końcu zaczyna “myśleć po angielsku”. Uczniowie poznają słownictwo na podstawie kontekstu i obrazu, dokładnie tak jak uczyli się swojego języka ojczystego.

Szybka i trwała nauka dzięki aplikacji

Dzięki temu, że każde słowo oprócz tłumaczenia też ma przypisany obrazek, proste zdanie oraz nagranie, podczas nauki nasz mózg jest w stanie stworzyć 6x więcej skojarzeń niż podczas nauki słówko – tłumaczenie. Sprawia to, że nauka nie tylko staje się dużo szybsza, ale również trwała. Pomaga to również uwolnić się od ciągłego tłumaczenia na język ojczysty i zacząć “myśleć po angielsku.

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą!

Ćwiczenie wymowy

Wiemy, że zadecydowanej większości naszych kursantów najbardziej zależy na doskonaleniu umiejętności komunikacji w języku obcym. Dlatego w naszej aplikacji zawarliśmy też moduł ćwiczenia wymowy i słuchania. W ten sposób, bez stresu i w dowolnym momencie nasi kursanci mogą ćwiczyć najważniejsze dla nich umiejętności tak długo, aż poczują się pewni w mówieniu. Nasi uczniowie, którzy regularnie korzystają z aplikacji robią co najmniej trzykrotnie większe postępy!

Opinie naszych kursantów:

Bardzo miło, profesjonalnie i w dobrej cenie. Nic dodać, nic ująć. Serdecznie polecam. Krzysztof

Profesjonalne podejście i przemili nauczyciele. Polecam! Ewelina

Gorąco polecam! Nauczą nawet najbardziej opornych! Roksana

Lekcje grupowe czy indywidualne?

Lekcja indywidualna

Podczas lekcji indywidualnej lektor może całą swoją uwagę poświęcić kursantowi i skupić się na tym co jest dla niego najważniejsze. W ten sposób czas lekcji można wykorzystać na to co jest najważniejsze dla ucznia. Niezależnie od tego, czy będzie to przełamanie bariery mówienia, czy osiągnięcie płynności komunikacji, albo osiągnięcie kolejnego poziomu znajomości języka.

Pracujemy w małych grupach ponieważ umożliwia to poświęcenie większej uwagi każdemu uczestnikowi, a jednocześnie pozwalając zachować dynamikę zajęć w grupie i odtworzyć realne i zróżnicowane sytuacje językowych, co mobilizuje do komunikowania się w po angielsku oraz pomaga przełamać barierę mówienia.

Lekcja grupowa

Już dziś zrób pierwszy krok i wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą!


Możesz też przetestować swój poziom wypełniając bezpłatny test poziomujący


Chcecie poznać ciekawostki dotyczące nauki języków oraz zglebić tajniki języka angielskiego? Zapraszamy na nasz fanpage na Facebooku i Instagramie oraz do dołączenia do naszych kursów angielskiego i niemieckiego w Bydgoszczy, Białych Błotach oraz online😊

Znajdź nas na facebooku

Znajdź nas na instagramie

Zapisz się na kurs!

📞 793 397 333

📧biuro@lingking.pl


Ling King Szkoła Językowa Bydgoszcz


Ling King – Szkoła językowa Bydgoszcz, Ugory 2/10, 1 piętro (koło apteki)

tel: 793 397 333, e-mail: biuro@lingking.pl


Ling King Szkoła Językowa Białe Błota

Ling King – Szkoła językowa Białe Błota, Barycka 37E, 1 piętro (koło apteki)

tel: 793 397 333, e-mail: biuro@lingking.pl


Call Now ButtonZadzwoń teraz!