Angielski dla dorosłych Bydgoszcz

angielski Bydgoszcz

Chcesz przetestować swój poziom? Wypełnij bezpłatny test poziomujący tutaj!

Angielski dla dorosłych Bydgoszcz – Lekcje dostosowane do Twoich potrzeb

Oferujemy kursy z różnych dziedzin, takich jak:

  • Angielski biznesowy
  • Konwersacje z angielskiego dla dorosłych
  • Angielski od podstaw dla dorosłych
  • Angielski do pracy
  • Angielski na wakacje
angielski Bydgoszcz

Szkoła Językowa Ling King mieści się w Bydgoszczy przy ulicy Ugory 2/10.

U nas nauka angielskiego jest łatwa, przyjemna i skuteczna, dzięki temu, że skupiamy się na praktycznych umiejętnościach komunikacji oraz korzystamy z interaktywnych materiałów.

Oprócz zajęć z lektorem kursanci mają dodatkowo nielimitowany dostęp do aplikacji do nauki, w której dowolnej chwili mogą utrwalać poznawany materiał.

angielski Bydgoszcz

Zajęcia stacjonarne w Bydgoszczy odbywają się na Szwederowie przy ulicy Ugory 2/10. U nas nauka angielskiego dla dorosłych w Bydgoszczy jest łatwa, przyjemna i skuteczna, dzięki temu, że prowadzimy lekcje, które skupiają się na praktycznych umiejętnościach komunikacji w języku obcym oraz korzystamy z autentycznych i interaktywnych materiałów, a kursanci oprócz zajęć z lektorem mają dodatkowo nielimitowany dostęp do aplikacji do nauki, w której dowolnej chwili mogą utrwalać poznawany materiał.


Opinie naszych kursantów:

Bardzo miło, profesjonalnie i w dobrej cenie. Nic dodać, nic ująć. Serdecznie polecam. Krzysztof

Profesjonalne podejście i przemili nauczyciele. Polecam! Ewelina

Gorąco polecam! Nauczą nawet najbardziej opornych! Roksana

Maksymalizacja komunikacji podczas zajęć z lektorem

szkoła językowa Bydgoszcz

Trudno jest prowadzić konwersację kiedy nie wiemy w jaki sposób coś powiedzieć. Jednak lekcję z lektorem można wykorzystać lepiej niż ćwiczenie słówek. Kurs składa się z zajęć z lektorem oraz indywidualnie dostosowanych lekcji w aplikacji. Nowy materiał uczeń może ćwiczyć w swoim tempie w aplikacji a spotkanie z lektorem na żywo skupia się na komunikacji.


Angielski dla dorosłych Bydgoszcz – Z nami zaczniesz mówić!

„Zanurzenie” w języku

angielski bydgoszcz

Nauka angielskiego nie musi być jak lekcja. Nasze centrum Ling King Szkoła Językowa Bydgoszcz zostało zaprojektowane mając na celu wzbudzenie zainteresowania angielskim oraz krajami anglojęzycznymi.

Dlatego też już w korytarzu kursanci otoczeni są słówkami, autentycznymi materiałami i kolorowymi grafikami, dzięki czemu “zanurzają się” w nowym języku.


Chcesz przetestować swój poziom? Wypełnij bezpłatny test poziomujący tutaj!

Nowatorska aplikacja

W naszej aplikacji kursant osłuchuje się z naturalnymi wypowiedziami i utrwala je, zapamiętując całe fragmenty, dzięki czemu w końcu zaczyna “myśleć po angielsku“. Uczniowie poznają słownictwo na podstawie kontekstu i obrazu, dokładnie tak jak uczyli się swojego języka ojczystego.

Angielski dla dorosłych Bydgoszcz – Praktyczna nauka!

angielski Bydgoszcz

Szybka i trwała nauka dzięki aplikacji

Dzięki temu, że każde słowo oprócz tłumaczenia też ma przypisany obrazek, proste zdanie oraz nagranie, podczas nauki nasz mózg jest w stanie stworzyć 6x więcej skojarzeń niż podczas nauki słówko – tłumaczenie. Sprawia to, że nauka nie tylko staje się dużo szybsza, ale również trwała.

szkoła językowa Bydgoszcz

Lekcje grupowe czy indywidualne?

szkoła językowa Bydgoszcz
Lekcja indywidualna

Podczas lekcji indywidualnej lektor może całą swoją uwagę poświęcić kursantowi i skupić się na tym co jest dla niego najważniejsze. W ten sposób czas lekcji można wykorzystać na to co jest najważniejsze dla ucznia. Czy będzie to przełamanie bariery mówienia, czy osiągnięcie płynności komunikacji, a może osiągnięcie kolejnego poziomu znajomości języka.

Pracujemy w małych grupach ponieważ umożliwia to poświęcenie większej uwagi każdemu uczestnikowi, pozwalając zarazem zachować dynamikę zajęć w grupie i odtworzyć realne i zróżnicowane sytuacje językowe, co mobilizuje do komunikowania się w po angielsku oraz pomaga przełamać barierę mówienia.

angielski Bydgoszcz
Lekcja grupowa

Już dziś zrób pierwszy krok i wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą!

Angielski dla dorosłych Bydgoszcz – Zapisz się już dziś!


Małe grupy

angielski dla dorosłych bydgoszcz

Pracujemy w małych grupach ponieważ pozwala to na poświęcenie większej uwagi każdemu uczestnikowi, pozwalając zarazem zachować dynamikę zajęć w grupie.

Z naszego doświadczenia taka właśnie nauka jest najbardziej efektywna i przyjemna. Dzięki temu możemy uzyskać optymalną dynamikę zajęć, ćwiczenie realnych i zróżnicowanych sytuacji językowych.


Chcesz przetestować swój poziom? Wypełnij bezpłatny test poziomujący tutaj!

Angielski dla dorosłych Bydgoszcz – Ling King


  • Czy chcesz, żeby Twoje dziecko odkryło w sobie radość z nauki języków obcych i nie miało problemów z komunikacją?
  •  Czy zależy Ci na rozwijaniu i doskonaleniu umiejętności komunikacji?
  •  Czy chcesz mieć pewność, że poradzi sobie z językowymi wyzwaniami, które napotka?

Jeśli tak, to świetnie, bo jesteśmy w stanie w tym pomóc!

Znajdź nas na facebooku

Zapisy już trwają!

Angielski dla dorosłych Bydgoszcz – Ling King – Szkoła Językowa

Bydgoszcz, Ugory 2/10

tel: 793 397 333, e-mail: biuro@lingking.pl

Zapisz się na kurs już dziś!


Ling King – Angielski dla dorosłych Bydgoszcz. Zapraszamy na zajęcia w Centrum Języków Obcych Ling King. Lekcje angielskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Kursy językowe oraz korepetycje Bydgoszcz. Uczymy różne grupy wiekowe więc zapraszamy wszystkich chętnych od najmłodszych do dorosłych. Uczymy przez zabawę i interaktywnie, dlatego też nauka staje się przyjemnością.

Nasi kursanci korzystają z interaktywnej aplikacji ułatwiającej zapamiętywanie. Dzięki temu nauka staje się szybsza i bardziej efektywna oraz w rezultacie również trwalsza.

Angielski dla dorosłych Bydgoszcz – Zapraszamy!

Call Now ButtonZadzwoń teraz!